O programu Home C°mfort Expert

Home C°mfort Expert - značka nejvyšší Daikin odbornosti

Partnerský program Home C°mfort Expert představuje silný vztah mezi vybranými distribučními partnery (instalačními firmami) a Daikin Central Europe.
Tento program představuje naše Daikin odborníky, Home C°mfort Experty, kteří jsou určeni pro zákazníky rezidenčního trhu.

Tito partneři byli podrobeni přísnému výběrovému řízení a dnes jsou odborníky na Daikin produkty a technologie. Skladem mají k dispozici veškeré důležité Daikin jednotky vhodné pro domácí použití a pravidelně absolvují školení, aby byli schopní poskytnout zákazníkům nejlepší možné služby.

Kromě toho se vždy můžou spolehnout na Daikin technickou podporu a mohou získat další speciální ustanovení, záruky a podmínky pro reklamace, ze kterých mají přímý prospěch právě koncoví zákazníci.

Vaše výhody

Pokud si vyberete Home C°mfort Experta, tak si můžete být jistí, že získáte tu nejlepší pomoc při výběru vhodné klimatizace pro váš domov. Prostřednictvím spolehlivé Daikin kvality získáte optimální řešení pro vaše individuální potřeby.

Navštivte showroom Home C°mfort Experta a zažijte na vlastní kůži vysokou kvalitu našich výrobků a navíc i pocit dokonalého pohodlí (Perfect C°mfort Zone).

Kontaktujte nyní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a využijte všechny výhody, které získáte jen od nich:

- nejlepší služby, servis a podporu od vysoce kvalifikovaných odborníků
- vyzkoušení a prohlédnutí Daikin produktů v exkluzivních showroomech
- nejlepší možnou nabídku a atraktivní obchodní podmínky.

Daikin   Samsung   Sinclair